Instalacje LPG

hondaInstalacje LPG są obecnie najlepszych źródłem otrzymywania oszczędności z codziennej jazdy samochodem. Markowe instalacje gazowe są praktycznie bezobsługowe. Do naszych zadań należy jedynie zatankowanie auta i odwiedzenie serwisu LPG w celu przeglądu, co jakiś czas. A mianowicie po przebyciu podanej w książce gwarancyjnej ilości kilometrów. Każda instalacja gazowa posiada oczywiście gwarancję. Instalacje LPG firmy BRC posiadają gwarancję dwuletnią bez limitu kilometrów. Są to w pełni profesjonalne instalacje gazowe, o zaawansowanej technologii.

Ponadto z zamontowaną instalacją gazową BRC otrzymujemy pakiet assistance. Dzięki niemu, w razie kłopotów z instalacją lpg otrzymamy pomoc na drodze. Podczas montażu samochodowej instalacji gazowej wszystkie komponenty umieszczane są w przemyślanych miejscach, a wszelkie łączenia z samochodową karoserią są zabezpieczone antykorozyjnie. Podczas montażu demontujemy kolektor ssący, aby oczyścić go z opiłków, które mogłyby się pojawić po nawierceniach pod system LPG.

Rezerwacja terminu montażu instalacji gazowej:

Po zarezerwowaniu terminu montażu instalacji gazowej, w ciągu 2 dni roboczych czekamy na wpłatę zadatku w wysokości 300 zł osobiście w serwisie lub przelewem na podany poniżej numer konta:

Eco Tech, 02 1140 2004 0000 3802 4812 4965

W tytule przelewu proszę podać model auta oraz datę montażu. Wpłacona kwota zostanie odjęta od ceny instalacji w dniu montażu. Zadatek w przypadku płatności ratalnych zostaje zwrócony w dniu montażu. W przypadku braku płatności rezerwacja zostaje wykreślona.

 

W ofercie firmy BRC znajdziemy takie instalacje jak:

s32-kopiaSequent 32 to najpopularniejsze instalacje gazowe. Stosowane są w większości aut z silnikami 3 i 4 cylindrowymi. Nowa centrala gazowa 32 wyposażona jest w nowe funkcje takie jak: dotryskiwanie małej ilości benzyny w trakcie jazdy na gazie mające na celu zabezpieczenie gniazd zaworowych przed wypaleniem, Start&Stop (uruchomienie silnika od razu na LPG w przypadku samochodów wyposażonych w funkcję Start&Stop) oraz podgrzewanie wtryskiwaczy podczas pracy na benzynie na zimnym silniku oraz komunikacja z centralą benzynową za pomocą portu EOBD (funkcja dostępna dotychczas tylko w sterowniku Plug&Drive).

albaSequent Alba to tańsza alternatywa dobrze znanej instalacji Sequent 32. Swoje zastosowanie znajduje w silnikach 3 i 4 cylindrowych, zaś w wersji Sequent Alba Plus obsługuje silniki o 5,6 i 8 cylindrowe. Podobnie jak Sequent 32, centrala Alba oferuje dotrysk benzyny (VSR), rozgrzewanie wtryskiwaczy oraz funkcję Start&Stop. Za prawidłową pracę systemu odpowiada nowoczesny technologicznie sterownik gazowy ALBA, który zbiera sygnały poszczególnych czujników, przetwarza je, a następnie precyzyjnie steruje elementami systemu. Dzięki temu mieszanka dostająca się do cylindrów ma odpowiedni skład chemiczny dostosowany do aktualnego zapotrzebowania silnika samochodu.

Sequent Plug&Drive przeznaczony jest do silników z wielopunktowym sekwencyjnym układem wtrysku benzyny. Precyzyjna centrala gazowa komunikuje się z centralą benzynową za pomocą portu EOBD, czytając takie parametry jak masa przepływającego powietrza, temperatura powietrza, temperatura płynu chłodzącego, obroty silnika, adaptacja krótko i długo terminowa mapy mieszanki paliwowej i inne. Dzięki takim informacjom dawkowanie LPG jest bardzo precyzyjne. Instalacja Plug&Drive została dostosowana do pracy na zimnym silniku, przyśpieszania, zwalniania oraz pracy w pełnym obciążeniu.

Nowoczesny system przeznaczony do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny, np. FSI i GDI. Ten rodzaj instalacji gazowej stosowany jest w samochodach 4 cylindrowych wolnossących lub turbodoładowanych o mocy maksymalnej do 200 kW. Instalacja LPG Sequent Direct Injection jest niezawodna i bardzo prosta w obsłudze dla użytkownika. Przełączenie na gaz następuje samoczynnie po osiągnięciu przez silnik odpowiedniej temperatury. Instalacja spełnia najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin, przez co jest przyjazna dla środowiska.

ldi_lpg kopiaLPG Direct Injection to najnowszy produkt sygnowany marką BRC. Jest to instalacja gazowa działająca na zasadzie wtrysku bezpośredniego. Czyli przeznaczona do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Wtrysk gazu do komory spalania następuje poprzez oryginalne wtryskiwacze benzynowe. Dodatkowo wtryskiwany gaz w fazie ciekłej obniża temperaturę w komorze spalania co pozytywnie wpływa na żywotność silnika. Osiągi silnika przy wykorzystaniu gazu w powyższy sposób są nawet lepsze niż osiągi pracy na benzynie.